Stolce ze śluzem i kolki u 14-miesięcznego dziecka

witam, mój syn ma 14 miesięcy. Od ok 2 miesięcy robi dziwne kupy. Jednego dnia normalne, następnego jedna normalna, jedna ze śluzem, kiedy indziej 3 razy luźna kupka ze śluzem. Tydzień temu zaczęły się kolki w nocy. Zaczęłam podejrzewać alergię na gluten więc jest na diecie bezglutenowej.2 noce było ok a teraz znowu kolki. Robiłam testy alergiczne z krwi i wyszło że nie ma alergii.Czekam jeszcze na wyniki alergii na gluten.Dodam jeszcze ze dziecko ząbkuje.Wczoraj wyszła mu górna trojka.Mocz ok

Witam. Opisane objawy rzeczywiście najczęściej są wynikiem alergii pokarmowej mogą jednak pojawić się również jako nieswoisty odczyn towarzyszący ząbkowaniu.