Stolec pokryty krwią

Witam od 3 dni mój stolec jest pokryty krwią,widać to szczególnie gdy kał(miałem wodnistą biegunke a teraz oddaje tylko małe kawałki) opada na samo dno i wtedy jest taka smuszka krwi.Dodam jeszcze że mam wzdęcia i skurcze i niekiedy nudności.W tym miesiącu miałem badanie per rectum ,USG jamy brzusznej ,,morfologie krwi oraz mocz(wszystko w normie) a za 2 dni mam gastroskopie.Czy powinienem nie zwlekać i jechać od razu do szpitala czy raczej cierpliwie czekać.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę niezwłocznie skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który po osobistym badaniu wskaże dalsze postępowanie.