Stolec u 3-miesięcznego dziecka a infekcja

witam.moja corka 10 grudnia bedzie miala trzy miesiace,miesiac temu miala katar i kaszel bylysmy pare dni w szpitalu.od powrotu do domu podaje jej codziennie witamine c 3 krople i od tamtej pory ma codziennie 2 lub 3 stolce ktore sa wodniste wsiakajace w pampers,wczesniej wyprozniala sie raz na tydzien i kupka byla konsystencji musztardy.mala jest karmiona piersia.czy witamina c moze miec wplyw na kupke?prosze o jak najszybsza odpowiedz.dziekuje

Aleksander Ropielewski

Nie powinna mieć ona wpływu na biegunki, jednak inny składnik preparatu może powodować biegunki. Podobnie infekcja lub leczenie antybiotykami mogą być przyczyną biegunek.