Stolec z krwią i śluzem a stosowanie syropu Pulneo u dziecka

Mam 2-miesięcznego synka, od dwóch dni stosuję u niego syrop Pulneo w dawce 1ml-3 razy dziennie (wskazanie lekarza pediatry). Dzisiaj przez cały dzień synek robi kupki z domieszką śluzu i niteczkami krwi (łącznie było ich dzisiaj 5 ) , dodam,że zachowuje się normalnie, je i nie płacze. Czy to możliwe,że to alergia na wyżej wymieniony syrop? Co w takiej sytuacji mam zrobić?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Konieczna jest wizyta u pediatry, obecność krwi w stolcu może być przyczyną infekcji rotawirusowej lub bakteryjnej.
Pozdrawiam