Stopa końsko-szpotawa u 17-latki

witam.mam pytanie córka ma 17 lat i stopy konsko szpotawe jeżdzimy do Gdańska ,córka jest po 3 operacjach ostatnia rok temu nie udana nasz dr powiedział że nie ma sposobu innego niż skrócenie stopy o 1,5 cm bo za duża jest deformacja stopy ,szukamy pomocy innego sposobu .Czy jest możliwość dotarcia do Pana dr.?by Pan dr zobaczył czy rzeczywiście nie da się nic zrobić?Corka ma oby dwie stopy prawą gorszą.bardzo proszę o odp.z góry dziękuje  or

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę skonsultować się z ortopedą bliskim Pani miejsca zamieszkania. Pozdrawiam