Stopniowe odstawianie karmienia piersią

Witam moja córka ma 10 miesięcy i nadal jest karmiona piersią. Niedlugo chciałabym ja stopniowo odstawiac by za około 2 miesiące całkowicie zaprzestać karmić. Problem w tym ze córka nie akceptuje żadnego sposobu podania mleka jak z piersi. Probowalam podawać moje mleko, modyfikowane również przez różne niekapki, butelki itd i zawsze są nerwy i w rezultacie córka dostaje pierś. Proszę o poradę pozdrawiam Dominika

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. Może on przepisać lek zatrzymujący laktację.

Pozdrawiam.