Stopy końsko-szpotawe u 22-latka

Witam, Urodziłem się z obiema stopami końsko-szpotawymi i przechodziłem operacje w pierwszych latach życia. Niestety od kilku lat pojawiają się problemy: dokucza mi płaskostopie podłużne i poprzeczne i zwłaszcza to ostatnie zdaje się pogarszać pomimo noszonych wkładek i aktywności fizycznej; problemy sprawiają też kolana. Byłem u dwóch ortopedów, ale nie uzyskałem żadnej pomocy. Bardzo chciałbym zasięgnąć opinii specjalisty ws. jakichkolwiek możliwości leczenia.

Dzień dobry,

Niestety konieczna jest tu wizyta u ortopedy i przeprowadzenie wywiadu oraz badania by móc zaplanować odpowiednie postępowanie lecznicze. Proszę się nie zniechęcać i znaleźć dobrego ortopedę, który będzie w stanie Panu pomóc.

Pozdrawiam serdecznie.