Stosowanie 4Flex po artroskopii kolana

jestem po artroskopii biodra zdiagnozowano "zmiany zwyrodnieniowe biodra lewego Konflikt szyjkowo panewkowy. Chondromalacja III stp. wykonano " Shaving, usuniecie dostępnych wyrośli i obrąbka. Płukanie i dren zabieg był 10 dni temu nie mam jeszcze rehabilitacji noga boli w biodrze dalej mam 26 lat lekarz nie wspominał o żadnych lekach wzmacniających staw czy mogę brać np 4flex ? czy coś mocniejszego ? ile czasu minie zanim przestanie boleć biodro ? może leczenie kwasem hilarunowym ? dziękuje

Zmian zwyrodnieniowych Pan nie cofnie a więc ból też będzie Panu doskwierał. Należy zadbać o dużą ilość żelatyny i kolagenu w pożywieniu. Preparaty wspomniane są jak najbardziej dopuszczalne ale to jest leczenie długotrwałe (do końca życia)