Stosowanie Aidee na silne miesiączki

Ponieważ ciężko przechodze miesiączki poszłam do ginekologa; zapisał mi on Aidee jako lek antykoncepcyjny, ponieważ współżyje (pierwszy raz brane takie tab) i na ustabilizowanie okresu, żeby nie zwijać się z bólu. Cytologia wykazała jedynie wysokie ALT (61). W niedziele pojawiło się plamienie, a w poniedziałek zaczęło sie krwawienie (pierwsza tab), ale we wtorek krwawienie pojawiło się tylko nocą i tak do czwartku. To z powodu leków? Czy może być jakiś inny powód?

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej jest to spowodowane początkiem przyjmowania leków. W razie wątpliwości sugeruję kontakt z ginekologiem.
Pozdrawiam