Stosowanie Albothyl i Gynalgin a błona

Witam, ginekolog zapisał mi Albothyl 6 dni po 1 kaspułce, a zaraz po skończeniu (7 dnia) 10 dni Gynalgin. 5 dnia wyjęłam z pochwy dość spory (2/3 małego palca) i gruby fragment błony, co jest normalne przy Albothylu. Przy wkładaniu 1. Gynalginu poczułam w pochwie "coś", zapewne resztę błony, co utrudniło aplikację tabletki. Teraz czuję pieczenie, musiałam 'dopchać' w wannie. Czy mam czekać, aż błona wyjdzie i wtedy kontynuować drugi lek, czy nadal wpychać z bólem Gynalgin?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli dolegliwości bólowe nadal sie utrzymują proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa.