Stosowanie Albothyl i Macmiror 500

Wykryto u mnie bakterię w pochwie. mam albothyl oraz macmiror 500. wzielam 1 globulke Albothyl - czuje jednak starszna suchość w pochwie. mogę przestać brac ten lek i zacząć brac macmiror? czy trzeba zrobić kilka dni przerwy miedzy jednym a drugim?

Aleksander Ropielewski

Może Pani odstawić lek albothyl bez stosowania przerwy pomiędzy nim a lekiem macmiror. Należy się jednak liczyć z mniejszą lub brakiem skuteczności leczenia.