Stosowanie antybiotyku przy anginie

Witam. Dostalem tydzień temu antybiotyki na anginę 500mg 3 razy w każdy dzień. Brałem przez 7 dni bo na tyle starczyło Ale i tak lekko gardło bolało co jakiś czas. Na następny dzień lekko bolało gardło. Przestało po jakimś czasie Ale znowu później bolało i do teraz tez. Zauważyłem że i tak na migdałach mam coś białego a za prawym migdalem coś białego mi się zrobiło i właśnie po prawej stronie mnie tam boli. Co to jest?

Dzień dobry,

Sugerowałbym kontakt z laryngologiem, który zaleci Panu skuteczne leczenie. Konieczne jest dokładne badanie, a w razie potrzeby wymazy z gardła i celowane leczenie.
Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz