Stosowanie antykoncepcji hormonalnej a przyjmowanie aminokwasów na przyrost masy mięśniowej

Witam Jestem w trakcie przyjmowania antykoncepcji hormonalnej a konkretnie Yaz i moje pytanie dotyczy tego czy w trakcie zażywania tabletek mogę przyjmować aminokwasy na przyrost masy mięśniowej i L-Karnityne ?czy to będzie bezpieczne dla mojego zdrowia?

Witam. Tego typu preparaty nie wchodzą w interakcje z doustnymi tabletkami antykoncepcyjnymi i nie powodują obniżenia ich skuteczności.