Stosowanie antykoncepcji hormonalnj przy obniżeniu czasu kaolinowo-kefalinowego

Witam, Mam nieco poniżej normy czas kaolinowo - kefalinowy norma 26,00-36,00 ja mam natomiast 24,40. Czy mogę przyjmować antykoncepcję hormonalną jeśli do tego będę brała co drugi dzień acard 75?

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
przede wszystkim należy poszukać przyczyny skrócenia czasu krzepnięcia krwi- kiedy będzie wiadomo czy da się jej przeciwdziałać- zastanowić się nad antykoncepcją i jej metodą.