Stosowanie aparatu ortodontycznego odsłaniającego szyjki zębowe

Noszę aparat ortodontyczny, odsłaniają mi się szyjki. Aktualnie używam curaprox ultra soft ale mam wrażenie ze nie myje zbyt dobrze. Zastanawiam sie nad szczoteczka soniczna power up philips. Oglądałam instrukcje i włosie tej szczoteczki wygina się prawo lewo naśladując ruch wymiatajacy, czy jeśli przyłoże pod drut ten od strony dziąsła to te ruchy nie odsłonia mi jeszcze bardziej dziąsła? Czy powinnam zdecydować się na szczoteczke soniczna czy pozostać przy curaprox?

Niestety czasami efektym ubocznym przy leczeniu ortodontycznym jest odsłanianie się szyjek - szczególnie przy niektórych wadach i takim a nie innym sposobie leczenia danej wady