Stosowanie Asertinu 50 mg na lęk i depresję

Biore od 3 tygodni Asertin 50 mg na lęk i depresja, około 2 tygodnia czułam znaczną poprawę, zaczełam wychodzic z domu, w miare normalnie zyc. Od dwóch dni czuje znowu lęk, jestem pobudzona, nie moge zebrac mysli. Boje się takiego stanu, zawsze byłam wesołą, zaradną dziewczyną a teraz boje się sama nie wiem czego. Czy to moze byc tak ze lek jeszcze na dobre nie zaczoł działac czy moze lepiej zmienic lek ? Biore Asertin w dawce 50 mg.

Dzień dobry,

To są pytania NAJLEPIEJ do lekarza, pod opieką którego Pani jest - bo to on zna Pani historię chorowania, objawów etc. Proszę również rozważyć podjęcie psychoterapii, obok stosowanego leczenia farmakologicznego.