Stosowanie babki jajowatej na problemy jelitowe

Uprzejmie prosze o udzielenie mi odpowiedzi na temat stosowania babki jajowatej? Od wielu lat mam problemy z wyproznianiem sie ,jelita mam rozdete / byla kolonoskopia/. Od kilku m-cy stosuje luske babki jajowatej, przynajmniej troche pomaga. Przyjmuje 2 razy dziennie po 3 lyzeczki pije duzo plynow, zachowuje odstep ok godz. od przyjmowania leku/antydepresyjny/ i przerwe przed posilkami. Moje pytanie to : jak dlugo moge przyjmowac ja w ten sposob by nie zaszkodzic organizmowi,?

Magdalena Mroczek

Można dowolnie długo przyjmować babkę jajowatą. Należy jednak stosować się do dawkowania zalecanego na opakowaniu.