Stosowanie balsamów i kosmetyków w ciąży

witam! czy moge w ciazy stosowac balsam do twarzy na noc decleor aromessence ylang ylang . slyszalam ,ze powinnam uwazac w ciazy na olejki eteryczne i kosmetyki na niedoskonalosci. czy balsam jest bezpieczny dla mnie (jestem w 14 tyg. ciazy) ?

Dzień dobry,

Na rynku dostępna jest cała gama produktów dla kobiet w ciąży, wiec bezpieczniej będzie stosować właśnie je.

Pozdrawiam