Stosowanie benzodiazepiny z alkoholem

Brałem benzodiazepiny przez ostatnie 3 miesiące z alkoholem (4 lampki wina lub 4 piwa). Praktycznie prawie natychmiast po 2-3 dniach po odstawieniu a nawet pod koniec zacząłem czuć się jakoś dziwnie. Sam nie wiem jakie dawki brałem ale to na pewno było 10-15 mg dziennie. Kac na benzodiazepinach trwa już 4 dni. Większość objawów do mnie pasuje łącznie z Amnezją na szczęście chwilową. Ile jeszcze może potrwać? I co by się stało jakbym teraz wziął mniejszą dawkę ale już bez alkoholu?

Witam. Jak najszybciej powinien pojawić się Pan u lekarza psychiatry. Należy powiedzieć mu, że łączył Pan leki z alkoholem oraz opowiedzieć o występujących objawach. Nigdy więcej proszę nie łączyć alkoholu z lekami, gdyż grozi to nawet zgonem. Nie wolno również samemu bez konsultacji z lekarzem manipulować dawkami leków.