Stosowanie Betozk a kawa

brałam tabletki na cisnienie betozk 50 mg ale byłam na pogotowiu bo miałam bardzo duze ciśnienie 188/1o1 lekarz powiedział za tabletek beto nie powinnam wogule brac bo osoby z moja duza wagą nie biorą ich bo wogule nie skutkują przepisal mi nedal 5 amlopin 5 i indapen sr 1,5 mg dzis wzięlam je pierwszy dzien i narazie ok prosze mi powiedziec czy przy tych tabletkach mozna pić kawe i czy faktycznie nie powinnam brac tamtych tabletek beto i czy te ktore podalam sa bardziej skuteczne?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować się zaleceniami lekarza badajacego. Na pewno co do kawy należy ograniczać