Stosowanie Bio-Oli podczas karmienia piersią

Witam . Zakupilam preparat " bio-oli' . Pono mozna go stosowa w ciazy i podczas karmioenia piersia lecz pewnosci nie mam gdyz nie ma informacji na ulotce . Wiec moje pytanie brzmi czy moge Go uzywac karmiac piersia na piersi poniewaz mam bardzo duze rozstepy ?

Witam.
Jeśli producent nie umieścił informacji na opakowaniu oznacza to, że nie zostały przeprowadzone odpowiednie badania na kobietach w ciąży lub karmiących piersią.
Proszę pamiętać, że preparat bio-oil ma w swoim składzie dużo wyciągów roślinnych, kompozycję zapachową, witaminy (A oraz E) a także substancje chemiczne, które mogą powodować alergie.
Osobiście wstrzymałabym się do momentu zaprzestania karmienia. Na chwilę obecną polecam Pani natłuszczanie skóry czystym olejem arganowym lub stosowanie przetestowanych dermokosmetyków.
Jeśli jednak rozstępy są rozległe, samo stosowanie kosmetyków może nie wystarczyć. Po zakończonym karmieniu polecałabym Pani zabiegi laserowe (np. laserem frakcyjnym).
Pozdrawiam
Joanna Kucharska

Witam serdecznie,
bezpieczniej stosować kosmetyki, które producent kieruje do kobiet ciężarnych i karmiących piersią. W serii Tołpa Dermo Body Mum znajdzie Pani produkty przeciw rozstępom do stosowania w okresie laktacji. Proszę jednak pamiętać, że produktu nie wmasowujemy w brodawkę, a jedynie w skórę i każdorazowo przed karmieniem pierś trzeba przemyć.

Pozdrawiam,
ES