Stosowanie botoksu na nadreaktywny pęcherz

Mam 21 lat, od kilku lat sie lecze na pecherz nadreaktywny z zadnym skutkiem.Slyszalam o botoksie do pecherza.Ne wiem gdzie bym mogla sie zglosic do jakiego lekarza zeby uzyskac informacje na ten temat czy bym sie kwalifikowala do tego zabiegu dodam, ze jestem w depresji przez ta chorobe i bym chciala zaczac normalnie zyc.

Lek. Artur Jeliński Urolog

Proponuje porozmawiac z urologiem ,Botoks stosuje sie w leczeniu pecherza nadrektywnego,ale gdzie konkretni ew pani okoloicy to nie weim ,moge poadc namiar do Slupska dr Jaroslaw Gluchowski -pracuje w odziale urolgii tut szpitala proponuje sie z nim skontaktowac telefon znadzie pani zapewne w internecie

Lek. Daniel Lewczak Urolog

Zespół pęcherza nadreaktywnego jest schorzeniem które prowadzi do zmian ogólnoustrojowych i do obniżenia jakości życia. Leczenie często jest nieskuteczne a pacjenci zmieniają lekarzy. Nie wiem jak dotychczas była Pani diagnozowana i leczona. Botoks jest jedną z opcji leczniczych ale w Polsce w badaniach klinicznych. pozdrawiam