Stosowanie Bromergon a wzrok

Regularnie chodzę do okulisty kontrolować wzrok, ponieważ jestem w grupie podwyższonego ryzyka wystąpienia jaskry. Jak na razie nie ma potrzeby żebym stosowała leki. Kilka dni temu-w związku z problemami hormonalnymi (podwyższona prolaktyna) lekarz endokrynolog-ginekolog przepisał mi Bromergon i dopiero w domu przeczytałam na ulotce w środkach ostrożności, że lek może wpływać na pogorszenie pola widzenia. Czy mogę bezpiecznie brać Bromergon czy dla dobra wzroku powinnam z niego zrezygnować?

Witam. Ja bym zrobiła sobie pole widzenia pełne neurologiczne potem zaczęła przyjmować Bromergon /jest istotne czy nie ma Pani mikrogruczolaka przysadki/ i powiedzmy jakby sie Pani dobzre czuła to kontrolne pole neurologiczne za 3 m-ce. Pozdrawiam