Stosowanie Bromocornu a wynik prolaktyny

Witam Mam 28 lat,przyjmuję Bromocorn po pół dziennie (nie długo mi się skonczy1opakowanie mam brać 2gie).Robiłam badania prolaktyny i wyszła okej,lecz po podaniu tabletki i pobraniu kolejnym krwi wyszło mi ze mam 3,5.Moj onkolog powiedział mi że powinnam się mieścić w granicach 1,5 do 2.Nie biorę innych leków. Walczę od kilku lat z włókniakami-mam ich już z 10,mam również trądzik.Robiłam TSH,ft3,ft4 i testosteron ale podobno wszystko w normie. Jakie badania powinnam zrobić?może zmienić lekarza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować terapię. Po zakończeniu konieczne będzie powtórzenie badań. Jeśli wynik będzie niezadowalający to podczas wizyty kontrolnej lekarz dokona modyfikacji terapii.