Stosowanie bromokryptyny a wynik badań hormonalnych

Dzień dobry. Czy stosowanie bromokryptyny ma wpływ na wyniki badań hormonalnych : TSH, FSH, LH, testosteron, progesteron, androstendion, CA-125? czy przed badaniem lek należy odstawić, jeśli tak to ile dni wcześniej? z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę wykonać badania i udać się do lekarza je zlecającego. Bez odstawiania leczenia.