Stosowanie Chitosanu a zaparcia

witam mam pytanie, odkąd tylko pamietam zawsze miałam problemy z zaparciami, zdarzało się często że wypróżniałam się raz na tydzień a nawet dwa tygodnie. Jestem teraz w trakcie zrzucania zbędnych kilogramów, zmieniłam nawyki żywieniowe i ćwiczę, mój metabolizm się poprawił i zaczęłam regularnie się wypróżniać. zażywam wspomagająco Chitosan- Czy powinnam z niego zrezygnować bo czytałam że skutkami ubocznymi chitosanu mogą być zaparcia a w moim przypadku to raczej niewskazane.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do dietetyka w celu ustalenia najbardziej optymalnej diety oraz odpowiedniego wysiłku fizycznego.