Stosowanie Cliema Forte a nadmierne pocenie się

Błagam , biore od 2 miesięcy , tabletki CLIMEA forte , , w sumie nie pomagają mi , gdyz poty jak były tak sa i sny jak były nieprzespane tak sa , ale na dodatek , strasznie łamią mnie wszystkie kości ,jakie mam , ale to przychodzi godz. po 18 i jest ból rwacy nie samowicie , w nocy około 1, 2 nad ranem dopiero zasypiam , bo bóle powoli ustępuja , czy jet to może problem uboczny tych tabletek , a może coś innego ? Proszę o odpowiedz , pisałam juz 2 tygodnie temu , ale nie mam odpowiedzi .DZIĘKI.

Witam. Opisane objawy raczej nie są skutkiem niepożądanym działania preparatu climea. Wydaje się że wynikają one z samej menopauzy. Myślę że w tej sytuacji należy rozważyć zastosowanie hormonalnej terapii zastępczej.