Stosowanie Clostilbegytu przy planowaniu ciąży

Witam.Od 2lat staramy sie o dzidziusia i nic biore tabletki Clostilbegyt teraz miałam robione USG i wyniki;Trzon macicy o regularnych zarysach, jednorodny echogenicznie, przodozgiety o wym,przedni-tylni36mm.Endometrium jednorodne,linijne szer.00mm.Jajnik lewy z pecherzykiem dominujacym26mm,Jajnik prawy z pecherzykiem dominującym22mm,zatoka Douglasa ślad płynu i niewiem co oznaczaja te winiki.Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa. Wynik usg jest raczej ok. A czy były wykonywane badania nasienia.