Stosowanie Concor Cor przy nerwicy lękowej

biore concor cor 3.75 niecaly miesiac okazalosie to zbedne poniewaz zdiagnozowano u mnie nerwice lekowa, obecnie jestem pod opieka psychiatry i zazywam effectin er 75 i permazyne od 2 dni oraz doraznie hydroksyzyne, zostaly mi 3 tabletki concor cor a lekarza kardiolog ktory mi je przepisal bedzie za 2 tygodnie, jak bezpiecznie odstawic concor cor?

Proponuję,by poprosił Pan innego lekarza ,który ma dostęp do Pana karty o zdecydowanie,w sprawie wypisania kolejnej recepty i Ew.cdlowości przerwania leczenia w/w lekiem,zamiast podejmować samemu decyzję.Jednomyślność obranej metody ma też działanie terapeutyczne.Można w tym samym celu zawnioskować o równoległe spotkania z terapeutą.Przerwanie kontaktu z określonymi osobami jest celowe wówczas,gdy przeżywa je Pan jako nielojalność.Wtedy zmiana prowadzącego jest celowa choć warta przepracowania w psychoterapii.

To ciekawe co Pan pisze, jeżeli dostał Pan concor, który stosuje się przy niewydolności serca z obniżonę skurczliwościę lewej komory to jakieś podstawy do tej diagnozy były,
czy też kardiolog wziął to z powietrza ?

Ciekawe też na jakiej podstawie postawiŁ inną diagnozę psychiatra. ?

Piszę to, bo to Pana zdrowie i ma pan je jedno.

Przy okazji jeżeli przeczyta Pan poniższy tekst zrozumie Pan, żel eczenie objawowe
(farmakologiczne) nerwicy lękowej jest bez sensu. Pozdrawiam serdecznie

http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/