Stosowanie Contractubex i Betnovate n po operacji stulejki

Witam, urolog na kontroli po operacji stulejki, powiedział mi że coś mi się w jednym miejscu rozeszło i przepisał mi na blizny contractubex i betnovate n (recepta). Problem w tym, że w aptece nie mogą rozczytać czy skrót oznacza maść czy krem. Z tego co wyczytałem to maść zaleca się stosować na suche, liszajowate, łuszczące się zmiany skórne, natomiast krem na zmiany wilgotne i sączące się. Szukam odpowiedzi czy raczej przepisana mi została maść czy krem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym celem poprawienia recepty.