Stosowanie Cyclodyn a zaburzenia miesiączkowania

Witam Z powodu nieregularnych miesiączek (między 17 a 40 dni) przyjmuję cyclodynon. Zaczęłam 14 dnia cyklu i po 2 tygodniach zaczął się okres. Po kolejnych 13 dniach znowu wystąpiło krwawienie (niezbyt obfite) ale za to bardzo bolą mnie piersi już piąty dzień z kolei. Został mi jedna tabletka. Nie wiem czy powinnam zacząć następne opakowanie czy odstawić bo jakoś nie bardzo mi pomaga ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można zastosować odpowiednie dalsze postępowanie.