Stosowanie czosnku przy leku Parogen

czy biorąc lek o nazwie "Parogen 20mg" (zażywam pół tabletki dziennie 10mg) można jeść bez obaw czosnek? Jak wiadomo czosnek jest naturalnym antybiotykiem i jedzony razem z niektórymi lekami nasila ich działanie czy też może powodować nasilenie skutków ubocznych leku. Bardzo lubię czosnek i jem 1,5 ząbka dziennie. Proszę o odpowiedz czy mogę wraz z lekiem "Parogen" jeść bez obaw czosnek. Z góry dziękuję za odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma przeciwwskazań do spożywania wymienionej ilości czosnku.