Stosowanie czystka, siemienia lnianego, czarnuszki i oleju z wiesiołka

Witam, chciałabym włączyć do diety czystek, "glutek" z siemienia lnianego, czarnuszkę oraz olej z wiesiołka. Czy mogę to stosować równocześnie czy zamiennie? Proszę o radę :) Dziękuję:)

Witam serdecznie,

można stosować wszystko razem. Czystek wzmacnia odporność, ma działanie immunostymulujące, przeciwbakteryjne, antyoksydacyjne. Olej z czarnuszki sprawdza się przy alergiach, katarach siennych. Olej z wiesiołka jest bogaty w kwasy omega 3 i tez będzie działał antyoksydacyjnie. Rozumiem ze siemię lniane ma poprawić perystaltykę jelit. Oczywiście kuracje przeprowadzamy przez jakiś czas potem, dobrze przeprowadzić modyfikację i rotować zioła robiąc przerwy, zamieniać na inne.

pozdrawiam
Agnieszka Pierwoła

Witam,

może Pani stosować wszystkie produkty razem nie mniej jednak powinna Pani pamiętać że najważniejsza jest prawidłowo zbilansowana dieta. Wszelkie suplementy oraz ważne składniki, zawarte w produktach które Pani wymienia będą jedynie uzupełnieniem diety.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk