Stosowanie Davercine a krem nawilżający

Mam problemy z cerą.Lekarz przepisał mi Davercin 2x dziennie miejscowo, Detreomycynę 3x, Acnelec na noc i Vitella ictamo wieczorem po 2-3h do zmycia. Kiedy mogę nałożyć krem nawilżający? Przed czy po Davercinie? Jaki krem się sprawdzi przy stosowaniu wysuszających żeli/kremów/maści?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę kupić krem intensywnie nawilżający - sugeruję jeden z preparatów aptecznych. Krem proszę nakładać po lekach, po ich wchłonięciu lub zmyciu.