Stosowanie dawki Aknenorminu

Jestem już na drugiej kuracji Aknenorminem. Mój lekarz drugi raz rozpoczyna kurację od najwyższej dawki 60mg. Co czytałem w internecie lub na ulotce leku, kurację rozpoczyna się od najnizszej i zwiększa się do największej tolerowanej. Czy jest to błąd lekarza? Czy jest to jakaś lepsza metoda? Czy mogę zażywać olej z wiesiołka podczas kuracji (dobrze działa na wątrobę,obniża cholesterol, więc przeciwdziała skutkom ubocznym leku) oraz reguluje hormony, co byc moze rowniez powoduje u mnie tradzik.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie ponownie do lekarza zlecającego powyzsze leczenie.