Stosowanie Daylette a biały śluz

Witam, Biorę tabletki antykoncepcyjne daylette, ostatnim czasem nie robiłam przerwy, tylko od razu zaczęłam nowe opakowanie. Zdarzyło mi się to tylko raz, tabletki brałam codziennie o 21, raz zdarzyło mi się 2h później. W piątek wziąłam ostatnią tabletkę i teraz mam placebo, lecz okresu nie ma, jedynie wczoraj pojawiło się lekkie plamienie, a dziś biały śluź. Czego może być to oznaką? Czy jest prawdopodobieństwo ciąży?

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do obaw, jest to normalne zjawisko, nie ma również ryzyka ciąży.