Stosowanie Daylette a plamienia

Witam, biorę tabletki antykoncepcyjne Daylette. Przy pierwszym opakowaniu okres dostalam przy drugiej tabletce plecebo. Przy drugim opakowaniu, przy 21 tabletce mialam plamienia, ktore trway 3 dni , a potem przy drugiej tabletce plecebo dostalam okres. Teraz przy trzecim opakowaniu przy 21 tabletce znowu mialam plamienia, nieco silniejsze niz przy drugim opakowaniu, z tym, ze przy 24 tabletce to juz byl chyba okres , ktory powinnam dostac przy 2 tabletce plecebo.. Powinnam je odstawic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych. Jeśli plamienia powtórzą się w następnym cyklu lub objawy ulegną nasileniu proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.