Stosowanie Depakine a tabletki antykoncepcyjne

Proszę o informację czy przyjmując Depakine 500 można stosować antykoncepcję w postaci krążka dopochwowego NuvaRing? i oczywiście na ile jest ona skuteczna. Pani ginekolog stwierdziła że jedno z drugim nie koliduje ale chciałabym uzyskać jeszcze jedną opinię.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie stwierdzono interakcji między powyższymi lekami. Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.