Stosowanie Depakine chrono 300 a wypisanie recepty

Biore " depakine chrono 300 " mam juz koncowke tego leku ale do pani doktor u ktorej sie lecze dopiero mam termin na ...marzec. Co sie moze stac jak przestane brac ten lek i czy moze mi go przepisac lekarz pierwszego kontaktu? Pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Po odstawieniu leku może dojść do ataku padaczki. Receptę na lek w celu kontynuowania leczenia może wystawić lekarz pierwszego kontaktu. Proszę zabrać ze sobą do lekarza pierwszego kontaktu wszystkie dokumenty od neurologa, karty informacyjne ze szpitala lub pogotowia, etc.świadczące o Pana/Pani chorobie padaczkowej (wymóg NFZu).