Stosowanie Depakine Chrono 500 przy padaczce

witam, od 2012 lecze sie na padaczke ..w ciágu trzech lat nie miałem, napadów . Na początku pażdziernika miałem napad , miałem robioną tomografię , rentgen odcinka szyjnego i tu jest w porządku. Kolejny atak miałem koniec pażdziernika i dzisiaj sie w nocy sie powtórzył. Możliwe że leki przestaly działac? Stosuje depakine chrono 500.

Istnieje też padaczka lekooporna tj nie niereagująca na leczenie i mimo prawidłowego leczenia napady występują w dużej ilości ( nie w tym wypadku).
Leki przeciwpadaczkowe dobiera się w zależności od rodzaju napadów, wieku pacjenta i innych chorób...

Depakina jest lekiem starej generacji, kiedyś szeroko stosowanym. Niestety lek ten ma wiele skutków ubocznych i w chwili obecnej lecząc padaczkę raczej należy starać się stosować leki nowej generacji.