Stosowanie Depakine przy udarze krwotocznym

MAM 27LAT MIALAM UDAR KRWOTOCZNY W2.01.14R A 11.03.15DOSTALAM PADACZKI POUDAROWEJ! ATAK SIE NIE POWTORZYL JESTEM NA DEPAKINE CHRONO300! JAKA JEST SZANSA ZE ATAK SIE NIE POWTORZY? CO MA WPLYW NA ATAKI?CZY STRES MOZE WPLKYNAC NEGATYWNIE? CZEGO MAM UNIKAC ABY ATAKI SIE NIE POWTORZYLY?BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ!WIZYTE U SWOJEGO NEUROCHIRURGA MAM ZA MIESIAC DO TEGO CZASU OSZALEJE MYSLAC CO MNIE CZEKA... PROSZE O WSZELKIE INFORMACJE

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza neurologa. Jeżeli długi czas oczekiwania to do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.