Stosowanie Desmoksanu przy rzucaniu palenia

boję się zażyć tabletki desmoksanu,chce rzucić te gówno z silnej woli nie dawałem rady,o przytycie się nie boję bo mam 5kg do nadwagi więc nawet dobrze jak bym przytył,dużo ogólnie jest zadowolonych z tabex albo desmoksanu osób?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.