Stosowanie diety białkowej po laparoskopowym usunięciu pęcherzyka żółciowego

Witam jestem 5msc po laparaskopi pęcherzyka zolciowego mam pytanie czy moglabymstosowac dietę bialkowa czy są jakies przeciwskazania do stosowania tej diety gdyż nie mam pęcherzyka zolciowego .dziekuje za odpowiedz

Witam serdecznie,

z cała pewnością nie polecam diety białkowej. Dieta ta najczęściej kończy się efektem jo-jo i problemami zdrowotnymi. Zakwasza ona organizm i wpływa negatywnie na pracę nerek, wątroby a szczególnie jak nie ma Pani woreczka żółciowego.
Najlepszym rozwiązaniem jest zdrowa i zbilansowana dieta a nie monodiety. Jedynie pełnowartościowa dieta daje trwałe efekty. W odchudzaniu nie o to chodzi aby szybko schudnąć a o to aby schudnąć zdrowo i na długo cieszyć sę zgrabną sylwetką.
Witam Panią,
Widzę że jest Pani z Warszawy (tu przyjmuje pacjentów), więc najchętniej zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną, na której wykonamy pomiary składu ciała i sprawdzę jak rozkłada się tkanka tłuszczowa w Pani ciele. Przeprowadzę również wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz na tej podstawie dobiorę indywidualny jadłospis.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk