Stosowanie diety przy niedoczynności tarczycy

Witam.Mam stwierdzone Hashimoto ostatnie TSH-0,361 przeciwciała FT3-2,720 ,FT4-1.30 ,TPO-125.0 .Zażywam eurythox N25 raz dziennie rano na czczo ,mam wole guzki wybieram sie na operacje na Kraśnicką w lutym,a mimo to okropnie sie pocę cała szyja i lewa strona pleców np.przy nachylaniu sie głowę schylei juz siódme poty całe ubranie mokre mam wrażenie że to może byc tarczyca jednak.Ogólne samopoczucie raczej dobre tylko te poty.To jest niedoczynność tarczycy czy musze dietę stosować??

Musi Pani stosować dietę i prowadzić bardzo higieniczny tryb życie (dużo snu, relaksu, brak stresu, aktywność fizyczna na powietrzu). Hasimoto to choroba cywilizacyjna, czyli na jej powstanie wpływa m.in. niezdrowy styl życia, a dieta to 1/5 tego stylu (1. dieta, 2. sen, 3. akt. fiz, 4. nawodnienie, 5. unikanie stresu, optymizm). Pozdrawiam