Stosowanie diety zgodnej z grupą krwi a samopoczucie

czy stosując dietę zgodną z grupą krwi będę się czuła dobrze i schudnę?
ponad rok temu

Witam serdecznie. Proszę nie ufać w sensacyjne doniesienia w internecie o stosowaniu diety zgodnej z grupą krwi. Są to informacje niesprawdzone i w większości przypadków nic twórczego nie wnoszą. Odpowiednia dieta, jaka by nie była pozwala na dobrostan organizmu.