Stosowanie domowych depilatorów laserowych

Witam, Chciałam się dowiedzieć coś na temat laserowych depilatorów, które można znaleźć w sklepie i mieć w domu. Czy działają tak samo jak te z profesjonalnych salonów. Czy efekty usuwania włosków tą metodą są trwałe i zawsze to działa? Mam problemy z wrastającymi włoskami i rozważam zakup tego urządzenia.

Produkty do domowej laseroterapii działają bardzo słabo, nalezy wykonac około 12-15 zabiegów aby uzyskać dobry efekt i taki efekt powtarzamy co ok.3 miesiące. Zabiegi w profesjonalnym gabinecie dają efekt w zalezności od rodzaju włosa na około 5-10lat. i seria zabiegów sklada się z 6-8 zabiegów.

Dzień dobry,

Nie polecam, urządzenia do domowego użytku są dużo słabsze od urządzeń stosowanych w gabinetach, bardzo czasochłonne, wymagają cierpliwości, a rezultaty są praktycznie niezauważalne.