Stosowanie doxycyclic w leczeniu boreliozy

od 20dni biore doxycyclin, mam dziwne objawy. czasmi biegunke. po za tym non stop wysypke na calym ciele. rumien byl na lydce. dzis mi duzy palec schudl, ale moze od skakanki na ktorej wczoraj skakalam. po 2 dniach jest lepiej bardzo nie chce miec chronicznej boreliozy. czy mam sie czego bac

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.