Stosowanie Duphastonu a nikła ciąża

Ostatnią miesiączkę miałam 26 sierpnia, moje cykle ą 32 dniowe. 3 września byłam na usg i pani doktor powiedziała, że to co zobaczyła jest za małe jak na 6 tydzien (bo taki wiek ciąży mi obliczyła).Stwierdziła, że jeśli coś tam jest to pomoze duphaston (i zapisała) ale jest duze prawdopodobienstwo, że tam po prostu nic nie ma. Zauważyłam jednak, że badanie usg dopochwowe wykonane prze panią doktor o dosłownie parę sekund, czy w tak młodej ciąży nie musiałaby dokładniej mnie obejrzeć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa. po ponownym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.