Stosowanie Duphastonu i miesiączka w połowie cyklu

witam, bardzo proszę o odpowiedź: od grudnia biorę duphaston (zbyt niski poziom progesteronu).przed zażywaniem leku miesiączki co 26dni.18 stycznia pierwszy dzień cyklu, od 2 lutego biorę leki(16 dzień cyklu)kolejna miesiaczka powinna być12-13lutego-zaczeła się 01 lutego(połowa cyklu)mimo tego brałam duphaston(czyli w czasie miesiączki).mam teraz dni płodne, czy może dojść do zapłodnienia mimo że nie będę brała teraz duphastonu?skąd miesi,ączka w połowie cyklu(nie było to jajeczkow.-trwało6dni

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wystąpienie krwawienia w środku cyklu zdecydowanie wymaga konsultacji specjalisty ginekologa. Współżycie w czasie dni płodnych może skutkować zapłodnieniem pomimo nie stosowania duphastonu.