Stosowanie Duphastonu na wywołanie okresu

Od ponad 2 lat biore duphaston na wywołanie miesiączki. Zawsze okres mialam po kilku dniach, dzisiaj mija 2 tyg a nadal nie mam. Odczuwam tylko bóle podbrzusza i mam biała wydzieline.. Ciąże wykluczam bo nue współzyje. Probowalam cieplych kąpieli niestety miesiaczki brak, troche sie martwie, bo w środe wyjezdxam na wakacje, co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie,